Sídlo Pedagogicko - psychologické poradny Břeclav

Bratří Mrštíků 30, 690 02 Břeclav

IČ: 70848858

Adresa datové schránky: 4s33ncj

Telefon:
519 373 996
519 322 139

Rozhovory s odbornými pracovníky jsou možné v době do 7:45 a od 13:00. Pro komunikaci se zaměstnanci PPP můžete využít také emailové kontakty (viz níže).

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ředitelka)
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (pro účely objednání služeb, zasílání školních dotazníků)

Metodik prevence: Mgr. Helena Adamusová, 601 376 343

Kontaktní osoba: Terezie Kubíková, administrativní pracovnice

Mgr. Vladimíra Houšťová ředitelka, psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Helena Adamusová zástupkyně ředitelky, metodik prevence Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lucie Hrdinová administrativní pracovnice  
Terezie Kubíková administrativní pracovnice, hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martina Hrubanová sociální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dagmar Cholková psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Richterová psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavlína Pospíšilová (Surmová) psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Tereza Vacová psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. et Mgr. Jana Šrámková (Vémolová) psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavlína Dvořáčková speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PhDr. Hana Klimovičová psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Hyčková speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marie Forbelská psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Veronika Vojtková psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Odloučené pracoviště Hustopeče

Masarykovo nám. 1, 693 24 Hustopeče

Kontaktní osoba pro telefonické objednávky: Zuzana Havránková
Telefon: Objednávání na psychologické a kontrolní vyšetření, školní zralost - 518 389 121
(speciálně pedagogická péče - 518 389 122)

Pro zaslání školních dotazníků využijte email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí pracovnice: Mgr. Jana Hašková, psycholog

Zuzana Havránková sociální pracovnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Hašková psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marie Jelínková speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zuzana Saparová psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Odloučené pracoviště Mikulov je dočasně mimo provoz

Obracejte se, prosím, na pracoviště v Břeclavi a v Hustopečích.

Komenského 273/7,69201 Mikulov (V budově gymnázia. Vstup do dvora z ulice Piaristů.)

Kontaktní osoba pro telefonické objednávky: Zuzana Havránková
TelefonObjednávání na psychologické a kontrolní vyšetření, školní zralost - 518 389 121
(speciálně pedagogická péče - 516 499 491)
Pro zaslání školních dotazníků využijte email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

516 499 492 (psycholog)

Zuzana Havránková
518 389 121
sociální pracovnice Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Hyčková
středa a čtvrtek
516 499 491
speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Marie Jelínková
úterý
516 499 491
speciální pedagog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PhDr. Hana Klimovičová
pondělí a úterý
516 499 492
psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Richterová
pátek
516 499 492
psycholog Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

poradna